Hakkımızda

Şirin Kristal 7000m2 kapalı deposu ile Paşabahçenin Marmara bölgesi ve İstanbul Yetkili Satıcılığını yürütmeye devam ediyor..

 

En yeni paşabahçe cam ürünlerini bol çeşit ve uygun fiyatlarla sunuyoruz. Şirin Kristal uluslararası kalite ve standartlarını yakalamış, değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en üst düzeyde karşılayan, kalite düzeyini sürekli yükselten ve devamlılığını sağlayan bir şirketler topluluğudur.

 

Paşabahçe ürünlerini artık kolay bir şekilde satın alabileceğiniz güvenli online mağazanız www.sirinkristal.com Paşabahçe güvencesi ile sizlere hem yenilikçi ürünleri sunmakta, hem de uygun fiyat avantajı ile hizmet vermektedir. Şirketimiz 1970 yılında Sıddık Erdoğan tarafından şahıs firması olarak Mercan Eminönü’nde kurulmuştur. O yıllardan itibaren firmamız Paşabahçenin ve İstanbul Porselen’in İstanbul bayiliğini yürütmeye başlamıştır. 1990lı yıllarda artan ihracat kapasitemizle birlikte firmamız Beylikdüzünde 7000m2 kapalı Alana sahip lojistik deposunu kurmuştur. Bu yıllarda artan ihracat taleplerini karşılamak için Yakut A.Ş. kurulmuştur. Bu firmamız özellikle Kuzey Afrika ülkeleri, Irak, İran ve Suriyeden gelen talepleri karşılamak üzere kurulmuştur. 

 

Amacımız; Dünya kalite ve standartlarını yakalamış, değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en üst düzeyde karşılayan, kalite düzeyini sürekli yükselten ve devamlılığını sağlayan bir şirketler topluluğu olmaktadır. Bu amaca ulaşmak için gerekli olan kalite, verimlilik ve kararlılığın, Gruba mensup tüm çalışanlarının paylaşımı, sevgi, saygı ve sorumluluk duygularının var olduğu bir ortamda sağlanabileceğinin bilincindedir. Bu bilinç ışığında yürüyen grubumuz, çalışmaları ile modern işletmecilik anlayaşının uygulamasında, ülke ekonomisine katkı sağlamayı, yaşadığımız topluma karşı duyduğu sorumluluk ve saygının bir gereği sayar.

Alışveriş Sepetim

BethandBethandBethandBethand